Kachlová kamna a krby na míru

Rádi vám pomůžeme se splněním vašeho snu v podobě kachlových kamen, pecí či krbů. Nebojte se nás oslovit ohledně nových kachlových kamen, krbů, komínů nebo rekonstrukci původních kachlových kamen a komínů.

Revize kotlů, výpočty spalinových cest

Provádíme povinné revize kotlů, krbových vložek a kachlových kamen. V případě absence revizní zprávy můžeme provést výpočet spalinových cest, případně zajistit uváděcí revizi.

Revize kotlů jsou povinné pro všechny systémy zapojené do teplovodní soustavy ústředního topení, nebo stacionární zdroj pro pevné palivo o jmenovitém příkonu 10 - 300 KW

REVIZE provádí pouze osoba proškolená výrobcem stacionárního spotřebiče!

Dokladem je potvrzení, že je kotel instalován, provozován a udržován v souladu s pokyny výrobce a zákonem o ochraně ovzduší.

Kachlová kamna na míru

Kachlová kamna jsou stále populárnější nejen díky svému kouzlu ale také díky úspornému provozu. Díky kachlým mají kamna dlouhou sálavost i po jejich vyhasnutí.

Komíny

Potřebujete nový komín? Řešíte problémy s vaším starým komínem? Svěřte se do rukou odborníkům, postavit komín, který správně potáhne a nebudete s ním mít starosti není samozřejmostí. V nejhorších případech můžete i vyhořet. Proto vám rádi vše navrhneme, spočítáme, postavíme a dáme záruku.

Krby standartní i kachlové

Krby a to zvláště ty kachlové jsou ozdobou každé místnosti. Kachlový krb udělá z vašeho bydlení utulný domov. Kachlový krb vám navrhneme a postavíme přímo u vás doma přesně dle vašich požadavků. Budete mít tak originální kvalitní kousek jako ze staré doby.

Rekonstrukce kachlových kamen, krbů a komínů

Dosloužili vám stará kaclová kamna? Sype se vám vnitřní šamot? Popraskali vám kachle? Vše má své řešení. Kachlová kamna rozebereme, zrekonstrujeme vnitřky a opět kachlová kamna sestavíme tak jak vypadali před tím.


Kontaktní formulář

Jiří Novák

Pardubická 680
Chrudim IV, 53701

IČ: 04444027

Email

info@kamnanamiru.cz

Telefon

(+420) 774 068 865